بالابر
بالابر
دی ۱, ۱۳۹۹
بالابر ساختمانی | pishrobalabar
بالابر ساختمانی
دی ۱, ۱۳۹۹

بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی

یکی از انواع بالابرهایی که در آن از نیروی هیدرولیک استفاده می شود بالابر هیدرولیکی است که انواع متعددی نیز دارد. در واقع شما باید بدانید یکی از پرفروش ترین بالابرهایی که از آن استفاده بسیار زیادی می شود و در کشور ایران محبوبیت زیادی دارد بالابرهای هیدرولیکی است. به دلیل مزیت های بسیار زیادی که این نمونه از بالابرها دارند از آن استفاده بسیار زیادی می شود. زمانی که شما با مزیت های آن آشنایی داشته باشید بدون شک از آن نسبت به دیگر نمونه های بالابر بیشتر استفاده خواهید کرد. محبوبیت این نمونه از بالابر در بین انواع دیگر بالابرها همیشه بیشتر است.

از آنجایی که بالابر هیدرولیکی فضای بسیار کمی را اشغال می کند و هزینه خریداری آن بسیار به صرفه است درصد خرابی پایین تری دارد. امنیت این نمونه از بالابرها نسبت به دیگر بالابرها بیشتر است و به موتورخانه نیاز ندارند. البته که باید بدانید مزیت های بسیار زیادی در این نمونه از بالابرها وجود دارد و شما باید از آنها زمان خرید اطلاع داشته باشید.  این نمونه از بالابرها از زمانی که تولید شدند بیشتر در مشاغل و صنعت مورد استفاده قرار می گرفتند. اما امروزه از آنها برای جابجایی نفرات  استفاده بسیار زیادی می شود.

بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی

 

کاربرد های بالابر هیدرولیکی :

به طور کلی شما باید بدانید که بالابر هیدرولیکی به دو دسته تقسیم می شود یکی از آنها نفربر و دیگری باربر می باشد. شما می توانید از این نمونه بالابر در ساختمان ها استفاده کنید و هر یک از کالاهای ساختمانی را با آن جابجا سازید. البته که باید بدانید این نمونه از بالابرها کاربردهای بسیار زیادی دارند و برخی از آنها که اهمیت بیشتری دارند عبارت می باشد از :

 1. برای اینکه در فروشگاه ها کالاها را جابجا کنید و آنها را حمل نمایید می توانید از این بالابرها استفاده بیشتری داشته باشید.
 2. این نمونه از بالابرها به فضای کمی نیاز دارند و عمق چاله آنها باید مناسب باشد.
 3. شما می توانید برای حمل کردن افراد در منازل هم از این بالابرها استفاده داشته باشید.
 4. شما قادر خواهید که آن را با برق 3 فاز و تک فاز مورد استفاده قرار دهید.
 5. میزان عملیاتی تخریبی را با استفاده از این بالابرها تا حد بسیار زیادی می توانید کاهش دهید.
 6. این نمونه از بالابرها مانند دیگر بالابرها نیستند که به سرویس و نگهداری نیاز داشته باشند. شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.
 7. . هزینه تعمیرات این نمونه از بالابرها بسیار پایین می باشد و شما با کمترین هزینه می توانید از آنها نگهداری کنید.
بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی

 

                                                                                بالابر ساختمانی

 

مزیت های بالابر هیدرولیکی :

به دلیل مزیت های بسیار زیادی که بالابر هیدرولیکی دارد از آن استفاده زیادی می کنند. در واقع باید بدانید که این نمونه از بالابرها به دلیل مزیت های بیشماری که دارد محبوبیت زیادی به دست آورده است.  برخی از این مزیت ها که اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. انعطاف پذیری این نمونه از بالابرها بسیار زیاد است و همین مورد موجب می شود که شما از آن در بسیاری از مکان ها استفاده کنید.
 2. ضریب اطمینان و امنیت بالای آنها یکی از دیگر مزیت های بسیار زیادی می باشد که این نوع از بالابرها دارند.
 3. زمانی که بالابر کار می کند شما می توانید نیروی آن را افزایش دهید و همین مورد یکی از دیگر مزیت های بی نظیر و عالی آن به شمار می رود.
 4. طراحی این نمونه از بالابرها بسیار ساده است و بر همین اساس کاربران می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند.
 5. دقت کنترل در این نوع از بالابرها بسیار زیاد است که شما می توانید به راحتی آنها را کنترل کرده و درون بالابر نگه دارید.
 6. زمانی که شما برای راه اندازی بالابر هیدرولیکی صرف خواهید کرد بسیار کم است. بر همین اساس اگر شما نمی توانید آسانسور در ساختمان خود نصب کنید این بالابرها بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید.
 7. از نظر قیمتی باید بدانید که این نوع از بالابرها هزینه بسیار کمتری برای خریداری دارند. شما می توانید با کمترین هزینه هر یک از انواع این بالابرها را خریداری کنید. این مزیت برای افراد اهمیت بسیار زیادی دارد و به آن دقت و توجه زیادی دارند.
 1. در آن دسته از ساختمان هایی که قدیمی هستند و شما نمی توانید آسانسور روی آنها نصب کنید باید بدانید بدانید که نصب بالابر هیدرولیکی بهترین انتخابی می باشد که می توانید داشته باشید. این بالابرها یکی از بهترین انتخاب هایی می باشد که شما می توانید به جای آسانسور داشته باشید.
بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی

 

انواع بالابر هیدرولیکی :

شما باید بدانید که بالابر هیدرولیکی انواع مختلفی دارد و هر یک از انواع آن هم دارای مزیت ها و ویژگی های مختلفی است. بری از انواع آن که شما باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. بالابرهای هیدرولیک با کابین :

برای امنیت بیشتر این نمونه از بالابرها را با کابین طراحی و تولید کرده اند که همین مورد تاثیر بسیار زیادی روی هزینه نهایی بالابر دارد. بسته به ابعادی که کابین دارد شما باید بدانید که قیمت آن هم متفاوت است.

 1. بالابرهای هیدرولیکی نیم کابین :

این نمونه از بالابر هیدرولیکی تا حدودی شبیه به نوع معمولی می باشد که تفاوت آن در کابین کوچک آن می باشد. بدون شک وجود همین نیم کابین هم امنیت آن را تا حد بسیار زیادی نسبت به مدل های دیگر بیشتر کرده است.

                                                                                          بالابر 

 

 1. بالابرهای هیدرولیک کفی :

ارزان ترین نمونه بالابرهای هیدرولیک این نوع ست که هیچ کابینی ندارد. استفاده از آن بیشتر برای حمل کردن بار می باشد و شما می توانید از آن نهایت استفاده را در ساختمان سازی داشته باشید. البته که باید بدانید از آن در فروشگاه ها هم برای حمل بار استفاده زیادی می شود.

 1. بالابرهای هیدرولیک خانگی :

یکی از پرفروش ترین بالابرهایی که امروزه افراد زیادی در خانه خود از آن استفاده می کنند نمونه بالابرهای هیدرولیک خانه ای می باشد. البته که باید بدانید تنها در منزل از آن استفاده نمی کنند و در بسیاری از مکان های دیگر هم این نوع از بالابرها را مورد استفاده قرار خواهند داد.

سؤالات متداول

1کاربرد های بالابر هیدرولیکی چیست؟
شما می توانید برای حمل کردن افراد در منازل هم از این بالابرها استفاده داشته باشید.
شما قادر خواهید که آن را با برق 3 فاز و تک فاز مورد استفاده قرار دهید.
میزان عملیاتی تخریبی را با استفاده از این بالابرها تا حد بسیار زیادی می توانید کاهش دهید.
2مزیت های بالابر هیدرولیکی چیست؟
انعطاف پذیری این نمونه از بالابرها بسیار زیاد است و همین مورد موجب می شود که شما از آن در بسیاری از مکان ها استفاده کنید.
ضریب اطمینان و امنیت بالای آنها یکی از دیگر مزیت های بسیار زیادی می باشد که این نوع از بالابرها دارند.
زمانی که بالابر کار می کند شما می توانید نیروی آن را افزایش دهید و همین مورد یکی از دیگر مزیت های بی نظیر و عالی آن به شمار می رود.
3انواع بالابر هیدرولیکی چیست؟
بالابرهای هیدرولیک با کابین
بالابرهای هیدرولیکی نیم کابین
بالابرهای هیدرولیک کفی
بالابرهای هیدرولیک خانگی

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *