۲۶۴۷۸۷-۱۲۴۱۴/بالابر-۸-متری
دی ۱, ۱۳۹۹
بالابر هیدرولیکی
بالابر هیدرولیکی
دی ۱, ۱۳۹۹

بالابر

بالابر

بالابر

 

بالابر

یکی از اصلی ترین و مهمترین تجهیزاتی که در ساختمان ها به کار می رود و کارایی بسیار زیادی دارد بالابر می باشد. شما این وسیله را در تمامی آن ساختمان هایی که تازه در حال تاسیس می باشند و یا اینکه بازسازی می گردند، می توانید مشاهده کنید. در واقع شما باید بدانید وجود این وسیله برای هر یک از ساختمان هایی که در حال ساخت می باشد ضروری است. به وسیله این وسیله هر یک از مواد و مصالحی که برای ساخت ساختمان به کار می رود را می توانید به راحتی و در کمترین زمان حمل کنید.
شما باید بدانید که بالابر از قطعات بسیار زیادی تشکیل شده است و هر یک از این قطعات هم ویژگی های متنوعی دارند. هر یک از آنها کاربرد و وظیفه مشخص شده ای بر عهده دارند که روی دستگاه به بهترین نحو ممکن عملکرد خود را نشان می دهند. شما می توانید با استفاده از ریموت آنها را از راه دور هم به بهترین نحو ممکن کنترل کنید و همین مورد از ویژگی های اصلی و ضروری آن می باشد. نکات بسیار زیادی زمان خرید این وسیله وجود دارد که شما باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید. در این صورت می توانیدی بهترین نمونه آنها را خریداری کنید، بر همین اساس در ادامه این نکات را بیان می کنیم.

بالابر

بالابر

 

کاربرد بالابر :

شما برای خرید هر یک از انواع تجهیزات ساختمانی باید به خوبی در مورد کاربرد و کارایی آن اطلاعات لازم را داشته باشید. برخی از مهمترین کاربردهایی که بالابر دارد و شما باید از آن اطلاع داشته باشید عبارت است از :

 1. شما با استفاده از آن می توانید هر یک از مصالحی که صنعتی و ساختمانی می باشد را در مقیاس کوچک به راحتی جابجا سازید.
 2. در هر یک از کارخانه ها، اسکله ها، معادن، انبارها و ... شما برای بالا بردن مواد مختلف می توانید از این وسیله استفاده کنید.
 3. بارگیری و تخلیه کامیون ها با استفاده از این وسیله امکان پذیر می باشد. همچنین شما باید بدانید ماشین آلات را با استفاده از این وسیله به راحتی می توانید نصب نمایید.

بالابر ساختمانی

ویژگی های بهترین بالابر برای خرید :

بدون شک همه افراد برایشان اهمیت بسیار زیادی دارد که زمان خریداری بالابر بهترین نمونه آن را خریداری کنند. اینکه با ویژگی های بهترین نوع این وسیله آشنایی داشته باشند اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید. برخی از مهمترین ویژگی هایی که این وسیله دارد و شما باید زمان خریداری به آنها دقت داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. ریل ها و پایه های بالابر یکی از مهمترین قطعات این وسیله می باشد که ایمنی و مقاومت آن باید بسیار بالا می باشد. شما هم زمان خریداری این وسیله باید به خوبی ایمنی و مقاومت آن را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین نمونه آن را خریداری کنید.
 2. الکتروموتور که در این وسیله ها مورد استفاده قرار می گیرد دارای سیم پیچی مس می باشد. مس درونی آنها باید بسیار کیفیت بالایی داشته باشد و توان آن هم زیاد باشد. اینکه این وسیله به آمپر کمی نیاز داشته باشد اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به خوبی آن را زمان خرید در نظر داشته باشید.
 3. ظاهر زیبا و اندازه مناسب آن را باید زمان خرید به خوبی مورد بررسی قرار دهید. در این صورت می توانید بهترین نمونه آن را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.
 4. دندانه های گیربکس یکی از مهمترین بخش های بالابر می باشد که کیفیت بسیار زیادی دارد. شما باید به خوبی کیفیت آن را مورد بررسی قرار دهید تا عملکرد بالایی داشته باشد.
بالابر

بالابر

 

نکات ایمنی برای استفاده از بالابر :

شما باید بدانید با اینکه بالابر یکی از مهمترین وسیله ها و تجهیزات ساختمانی می باشد، از آن دسته وسیله های خطرناک همم به شمار می رود. در واقع  شما باید بدانید که این وسیله خطرات زیادی دارد و بر همین اساس برای استفاده از آن باید به خوبی نکات ایمنی آن را بدانید و با آنها آشنایی داشته باشید. شما زمان استفاده از این وسیله اگر می خواهید امنیت داشته باشید باید به خوبی در مورد استفاده از آن اطلاعات لازم را داشته باشید. برخی از مهمترین نکاتی که در مورد نکات ایمنی این وسیله وجود دارد و شما باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. پایه هایی که این وسیله دارد را باید با استفاده از وزنه هایی که سنگین هستند ایمن سازید، در این صورت سقوط و کنده شدن این وسیله تا حد بسیار زیادی از بین می رود.
 2. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد استفاده از این وسیله وجود دارد و شما باید به آن دقت داشته باشید این است که از بالابر تنها برای حمل کردن کالا استفاده کنید. شما از این وسیله برای حمل کردن افراد نمی توانید استفاده کنید. برخی از افراد شاید بخواهند که از آن برای حمل کردن افراد استفاده نمایند ولی این روش اصولی نیست.

بالابر هیدرولیکی

 1. در شرایطی که آب و هوا بد است و طوفان های شدید در هوا وجود دارد شما نمی توانید از این وسیله استفاده نمایید. در واقع باید بدانید که در این شرایط امکان دارد شما نتوانید آن را به خوبی کنترل کنید و تعادل آن از بین برود. در این صورت خطرات زیادی امکان دارد برای شما به وجود آید.
 2. رعایت کردن اصول ایمنی امر بسیار مهمی است و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. آن دسته از مصالح ساختمانی که وزن بالایی دارند مانند تیر آهن ها بدون رعایت کردن نکات ایمنی خطرات زیادی خواهند داشت. بسته بندی آنها را باید با دقت بسیار زیادی انجام دهید تا آسیبی به جان و سلامتی شما وارد نشود.

5. یکی از دیگر نکاتی که اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید ظرفیت بالابر می باشد. اینکه ظرفیت این وسیله تا چه اندازه می باشد اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که شما بارهای ساختمانی خود را باید بر اساس ظرفیتی که دارند روی آن قرار دهید و به طبقه مورد نظرتان برسانید.

سؤالات متداول

1کاربرد های بالابرها چیست؟
شما با استفاده از آن می توانید هر یک از مصالحی که صنعتی و ساختمانی می باشد را در مقیاس کوچک به راحتی جابجا سازید.در هر یک از کارخانه ها، اسکله ها، معادن، انبارها و … شما برای بالا بردن مواد مختلف می توانید از این وسیله استفاده کنید.بارگیری و تخلیه کامیون ها با استفاده از این وسیله امکان پذیر می باشد. همچنین شما باید بدانید ماشین آلات را با استفاده از این وسیله به راحتی می توانید نصب نمایید.
2ویژگی های بالابرها چیست؟
ریل ها و پایه های بالابر یکی از مهمترین قطعات این وسیله می باشد که ایمنی و مقاومت آن باید بسیار بالا می باشد. شما هم زمان خریداری این وسیله باید به خوبی ایمنی و مقاومت آن را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین نمونه آن را خریداری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *