قیمت بالابر خانگی
قیمت بالابر خانگی
بهمن ۲۷, ۱۳۹۹
بالابر صنعتی
بالابر صنعتی
بهمن ۲۷, ۱۳۹۹

قیمت بالابر ساختمانی چقدر است ؟

قیمت بالابر ساختمانی

یکی از پرکاربردترین وسیله هایی که در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد بالابر می باشد. شما باید به خوبی در مورد قیمت بالابر ساختمانی اطلاعات لازم را داشته باشید تا بتوانید یکی از آنها را که نیاز دارید خریداری کنید. پارامترها و فاکتورهای بسیار زیادی وجود دارد که روی قیمت انواع بالابرها تاثیر می گذارد شما باید به خوبی در مورد این پارامترها اطلاعات خود را افزایش دهید تا بتوانید بهترین بالابر را خریداری کنید. بالابرها انواع مختلفی دارد و هر یک از انواع آنها هم دارای ویژگی های مختلفی می باشد.

شما باید به خوبی ویژگی ها و مشخصات هر یک از آنها را تشخیص دهید تا بتوانید یکی از آنها را که با نیازهای شما مطابقت دارد را خریداری کنید. زمانی که می خواهید بالابرها را خریداری کنید باید به خوبی با کارشناسانی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید تا بتوانید یکی از آنها را خریداری کنید. برخی از عوامل بسیار مهمی که زمان خریداری روی قیمت بالابر ساختمانی تاثیر دارد را در ادامه بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید. با آگاهی در مورد قیمت می توانید بهترین نمونه آنها را بر اساس بودجه خود خریداری کنید.


برای خواندن مطالب در مورد بالابر صنعتی میتوانید:

عوامل تاثیرگذار روی قیمت بالابر ساختمانی

۰

برخی از عوامل بسیار مهمی که روی قیمت بالابر ساختمانی تاثیر دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. ظرفیت و یا تناژ بالا :

یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عواملی که روی قیمت بالابر ساختمانی نقش دارد تناژ دستگاه می باشد. ظرفیت های بالابرهای ساختمانی متنوع می باشد و هر یک از آنها هم ویژگی های متنوعی دارد. این نمونه از بالابرها به صورت سه فاز و یا تک فاز مورد استفاده قرار می گیرد. شما باید بدانید هر چه که مقدار تناژ آن بالاتر برود قیمت خریداری بالاتری هم نیز دارد. شما باید به خوبی قیمت هر یک از انواع آنها را بر اساس تناژی که دارند مورد بررسی قرار دهید.

 1. کیفیت الکتروموتور مورد استفاده در بالابر مصالح :

کیفیت الکتروموتور یکی از دیگر مواردی می باشد که روی قیمت بالابرها تاثیر بسیار زیادی می گذارد. الکتروموتورها انواع مختلفی دارند که هر یک از آنها را شما می توانید در بازار پیدا کرده و خریداری کنید. سایزهای آنها هم متنوع می باشد و برندهای مختلفی دارند که این مورد روی قیمت آنها نقش بسیار زیادی ایفا می کند. یکی از مهمترین مواردی که شما باید به آن دقت داشته باشید، این است که کیفیت سیم پیچ را به خوبی بررسی کنید، هرچه که کیفیت آن بالاتر باشد بدون شک هزینه خریداری بالاتری هم دارد و شما باید به خوبی در این مورد اطلاعات لازم را داشته باشید.

 1. کیفیت گیربکس مورد استفاده در بالابر مصالح :

گیربکس هایی که در بالابرهای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد بسته به ظرفیت بالابر تغییر می کند و همین مورد روی قیمت بالابر ساختمانی تاثیر دارد. گیربکس ها هم انواع مختلفی دارند و هر یک از انواع آنها تولید شده برندهای متنوعی هستند. به طور کلی آن دسته از گیربکس هایی که چینی هستند ارزان تر می باشند. شما باید به خوبی هر یک از بخش های بالابر را از این نظر به خوبی بررسی کنید تا بهترین نمونه آنها را خریداری کنید.

 1. کیفیت جعبه بالابر ساختمانی :

از دیگر عوامل موثر که روی قیمت بالابر ساختمانی نقش مهمی دارد کیفیت جعبه بالابر می باشد. جعبه درون این بالابرها هرچه قدرت و کیفیت بالاتری داشته باشد بدون شک از قیمت بالاتری هم برخوردار است. برخی از این جعبه ها اندازه بزرگی دارند و برخی از آنها اندازه شان کوچک است. شما می توانید یکی از آنها را که با کاربرد ساختمان شما مطابقت دارد را خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید. دقت داشته باشید که زمان خریداری باید به خوبی هر بخش جعبه را مورد بررسی قرار دهید.

 1. کیفیت پایه ها و ریل های مورد استفاده در بالابر ساختمانی :

کیفیت ریل ها و پایه هایی که روی بالابر ساختمانی به کار می رود روی قیمت بالابر ساختمانی نقش مهمی خواهد داشت. شما باید بدانید که این مورد تاثیر مستقیم روی قیمت می گذارد و بهتر است به خوبی آن را در نظر داشته باشید. هرچه که پایه های ضخیم تری داشته باشد بدون شک قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. شما باید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید و زمان خرید به خوبی آن را بررسی کنید. کیفیت پایه ها بسته به اینکه چه شماره لوله ای دارند در حال تغییر می باشد و شما باید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید.

قیمت بالابر ساختمانی

 1. کیفیت سیم بکسل نصب شده بر روی بالابر ساختمانی :

کیفیت سیم بکسل و جنس آن در بالابرهای ساختمانی از دیگر مواردی می باشد که روی قیمت بالابر ساختمانی تاثیر دارد. متناسب بودن هر یک از این سیم بکسل ها را باید به خوبی زمان خرید بررسی کنید. برخی از آنها با کار ساختمانی شما مطابقت ندارد و آنها را نباید خریداری کنید. بنابراین زمان خرید باید به خوبی کاربرد آنها را بررسی کنید تا مطابقت های لازم را از آن دریافت کنید.

 1. کیفیت کلید بالابر ساختمانی :

کیفیت کلید بالابرهای ساختمانی و برند آنها روی قیمت بالابر تاثیر بسیار زیادی دارد. کلید نصب شده بر روی هر یک از بالابرهای ساختمانی چینی و ایرانی می باشد. به طور معمول شما باید بدانید که کلیدهای ایرانی نصب شده روی بالابر کیفیت مناسب تری دارد. طول عمر آنها نسبت به دیگر موارد بیشتر است و شما می توانید از آنها استفاده کنید. برندهای زیادی از این کلیدها وجود دارد که شما می توانید آنها را خریداری کنید.


برای خواندن مطالب در مورد قیمت بالابر خانگی میتوانید:

قیمت بالابر ساختمانی تک فاز

۰

در ادامه قیمت بالابر ساختمانی تک فاز را بررسی میکنیم، اما بهتر است ابتدا مشخصات این نوع بالابر را بررسی کنیم و سپس به قیمت بالابر ساختمانی تک فاز اشاره کنیم. بالابر ساختمانی تک فاز دارای یک موتور با قدرت ۳ اسب بخار و یک گیربکس سایز ۸۶ است. همچنین این نوع بالابر دارای یک کلید ۲۵ آمپر می باشد. این بالابرها با توجه به نوع موتور و برند آن توانایی جابجایی ۲۰۰ تا ۳۵۰ کیلوگرم بار را دارند. قیمت بالابر ساختمانی تک فاز در مقایسه با بالابر ساختمانی ۳ فاز بیشتر است زیرا ویژگی های موتور تکفاز نسبت به موتور سه فاز بیشتر است، برای مثال موتور تکفاز بالابر دارای کلاچ، پلاتین، دو خازن و سیم پیچی فشرده تر است.

 

قیمت بالابر ساختمانی ۳ فاز

۰

استفاده از بالابرهای قوی علاوه بر تاثیر بر سرعت روند انجام پروژه، ایمن تر و قابل اعتماد تر هستند. همانطور که در قسمت قبل به طور مختصر اشاره کردیم موتوری که در این نوع بالابر اسفاده شده است، موتور قدرتمندی است. این نوع بالابر در وزن های ۳۵۰ کیلوگرمی، ۵۰۰ کیلوگرمی، ۷۵۰ کیلوگرمی و ۱ تنی قابل طراحی و تولید است که هر کدام از این بالابرها از نظر قدرت موتور و مشخصات گیربکس باهم متفاوت هستند. همانطور که میدانید قیمت بالابر ساختمانی به قدرت موتور، گیربکس و سایر اجزای به کار رفته در آن بستگی دارد. برای حمل بارهای سنگین تر و بالابردن ادوات و ماشین آلات کوچک ساختمانی ما بین طبقات سازه ها باید از بالابرهای سه فاز استفاده کرد. چارچوب تمام آهنی این نوع بالابر از لوله شماره ۳ ساخته شده به همین دلیل است که از این بالابر برای حمل و نقل بارهای سنگین استفاده میکنند.

 

سؤالات متداول

۱عوامل تاثیر گذار روی قیمت بالابر ساختمان چیست؟

 1. ظرفیت و یا تناژ بالا
 2. کیفیت الکتروموتور مورد استفاده در بالابر مصالح
 3. کیفیت گیربکس مورد استفاده در بالابر مصالح
 4. کیفیت جعبه بالابر ساختمانی
 5. کیفیت پایه ها و ریل های مورد استفاده در بالابر ساختمانی
 6. کیفیت سیم بکسل نصب شده بر روی بالابر ساختمانی
 7. کیفیت کلید بالابر ساختمانی
 8. ریموت بالابر ساختمانی

۲ریموت بالابر ساختمانی چیست؟
ریموت کنترل بالابرها از دیگر مواردی می باشد که روی قیمت بالابر ساختمانی تاثیر زیادی می گذارد. اگر شما می خواهید بالابر را از راه دور کنترل کنید باید به خوبی کیفیت ریموت را مورد بررسی قرار دهید. شما باید بدانید که ریموت به طور کلی قیمت بالابر را بالاتر می برد، چرا که آن را به عنوان ویژگی و مزیت می شناسند. به هر صورت شما با استفاده از آن به راحتی می توانید بالابر را مورد استفاده قرار دهید.
۳جنس سیم بکسل و ریل های مورد استفاده در بالابر ساختمانی چیست؟
هرچه که پایه های ضخیم تری داشته باشد بدون شک قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. شما باید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید و زمان خرید به خوبی آن را بررسی کنید. کیفیت پایه ها بسته به اینکه چه شماره لوله ای دارند در حال تغییر می باشد و شما باید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید.

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *