بالابر ساختمان | pishrobalabar
بالابر ساختمانی
بهمن ۲۷, ۱۳۹۹
قیمت بالابر ساختمانی2
قیمت بالابر ساختمانی چقدر است ؟
بهمن ۲۷, ۱۳۹۹

قیمت بالابر خانگی

قیمت بالابر خانگی

قیمت بالابر خانگی

تیتر های مطالب این صفحه
قیمت بالابر خانگی

هر یک از افرادی که بالابر خانگی خریداری می کنند برایشان  قیمت بالابر خانگی اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع یکی از مهمترین نکاتی که شما باید به آن دقت داشته باشید این است که هزینه خریداری آسانسور نسبت به این بالابرها بیشتر است. به همین دلیل افرادی که نمی خواهند هزینه زیادی را برای نصب آسانسورها ارائه دهند بهتر است بالابرها را انتخاب و خریداری کنند.  بالابرهای خانگی انواع متنوعی دارد و هر یک از انواع آن هم دارای ویژگی های مختلفی است. شما می توانید در بین انواع آنها یکی را که با ساختمان شما مطابقت بیشتری دارد را خریداری کنید.

اگر منزل شما پله های زیادی دارد و شما قادر به نصب کردن آسانسور در منزل خود نیستید می توانید با استفاده از بالابر خانگی کاربرد آسانسور را دریافت کنید. در واقع بسیاری از افراد هستند که نمی توانند به صورت روزانه پله ها را بالا و پایین کنند، به همین دلیل آنها باید بالابرهای خانگی را خریداری کنند. بسته به نوع بالابرها باید بدانید قیمت بالابر خانگی متفاوت است. برخی از مهمترین و اصلی ترین  موارد و عواملی که روی قیمت این بالابر تاثیر زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید در ادامه بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید. Untitled 3

مدل های بالابر خانگی

بالابر خانگی مدل های مختلفی دارد که از جمله کاربردی ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • بالابر خانگی هیدرولیکی

این بالابرها از بهترین و ایمن ترین بالابرهای خانگی محسوب می شوند که خیلی فروش بالایی دارند. بالابر خانگی هیدرولیکی در ابعاد مد نظر مشتری ساخته می شود و می توان از آن ها در منازل، کارخانجات و … استفاده نمود.

 • بالابر خانگی متحرک

این بالابرها در ارتفاعات مختلفی قابل استفاده هستند و می توان به راحتی آن ها را جابجا نمود. از این رو در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و با توجه به نیاز مشتری ساخته می شوند.

 • بالابر خانگی راه پله

این بالابرها بیشتر در راه پله منازلی که افراد سالمند و کم توان در آن ها زندگی می کنند مورد استفاده قرار می گیرد. از این بالابرها برای جابجایی وسایل میان طبقات نیز می توان استفاده نمود.

قیمت بالابر خانگی-pishrobalabar.com
 • بالابر خانگی با کابین

منظور از بالابر خانگی با کابین بالابرهای هیدرولیکی یا ساده ای هستند که دارای کابین می باشند. این بالابرها به جهت کابین دار بودن دارای امنیت بالاتری هستند. البته قیمت بالابر خانگی کابین دار نیز با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد بیشتر می باشد.

 • بالابر خانگی ساده

اگر به دنبال بالابرخانگی بسیار ساده و ارزان هستید می توانید بالابر خانگی ساده را انتخاب نمایید. این بالابرها هیدرولیکی و کابین دار نیستند و دارای ساختار خیلی ساده و معمولی می باشند.

 • بالابر نفربر

این بالابرها جهت حمل بار و انسان مورد استفاده قرار می گیرند و دارای مکانیزم های خاصی هستند. بالابرهای نفر بر هیدرولیکی هستند و چون برای جابجایی افراد میان طبقات در ساختمان ها چند طبقه به کار می روند حتما باید دارای ایمنی بالایی باشند. این بالابرها به دو صورت نیم کابین و تمام کابین تولید می شوند و انواع مختلفی دارند که از جمله آن ها می توان به بالابر نفربر هیدرولیکی، بالابر نفربر برقی، بالابر نفربر آپارتمانی، بالابر نفربر خانگی، بالابر نفربر ساختمانی، بالابر نفربر نرده ای  اشاره نمود. قیمت بالابر نفربر خانگی با توجه به نوع آن و مکانیزمی که دارد متفاوت می باشد.

 • بالابر خانگی شیشه ای

این بالابرها دارای کابین شیشه ای هستند، از این رو بسیار زیبا می باشند و طراحی آن ها مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. بالابرهای خانگی شیشه ای در حین زیبایی از امنیت کافی نیز برخوردار هستند.

قیمت بالابر خانگی-pishrobalabar.com

قیمت بالابر خانگی کوچک

بالابر های خانگی کوچک که دو نفره یا تک نفره هستند از نیازهای اساسی یک ساختمان چند طبقه است، این بالابرها به دلیل ابعاد مناسب، عدم نیاز به احداث موتور خانه، چاهک، سیم بکسل، وزنه های تعادل مناسب برای مکان های محدودی هستند که نمی توان آن جا را تخریب کرد. همچنین این نوع بالابرها از لحاظ مصرف انرژی نیز در سطح استاندارد قرار دارند. این بالابر برای جابجایی از جک هیدرولیک بالا رونده استفاده میکند. بالابر خانگی بدون صدا و لرزش است و نکته ی آخر اینکه این بالابرها بسیار ایمن هستند و در صورت خرابی به راحتی سرویس میشوند.

دیگر ویژگی هایی که باید برای این نوع بالابر خانگی عنوان کرد این است که از متریال با کیفیت برای ساخت آن ها استفاده شده است، از سیستم برق اضطراری میتواند استفاده کند، دارای سرعت مناسب است، استهلاک پایین قطعات، عدم نیاز به دیوارکشی در اطراف بالابر و قابل اجرا در هر جایی از ساختمان است.

حال که ویژگی های بالابر خانگی کوچک را عنوان کردیم وقت آن است که به عوامل تعیین کننده قیمت بالابر خانگی کوچک اشاره کنیم:

نوع و قدرت موتور، ابعاد کابین، نوع آسانسور، محل نصب، جنس کابین، نوع سیستم.

قیمت بالابر خانگی دست دوم

قیمت بالابر خانگی به چندین عامل بستگی دارد که بهتر است ابتدا به آن بپردازیم و سپس به قیمت بالابر خانگی دست دوم بپردازیم.

به طور کلی برای تعیین قیمت بالابر خانگی باید چندین فاکتور را در نظر گرفت، ابعاد بالابر خانگی و امکاناتی که بالابر دارد، همچنین نوع بالابر، قطعات، ظرفیت و طول عمر ساختمان نیز در قیمت بالابر خانگی موثر است.

حال باید دید که خرید بالابر خانگی دست دوم علاوه بر صرفه اقتصادی چه مزایای دیگری دارد؟

بالابرها از جمله تجهیزاتی هستند که کیفیت و امنیت در آن ها حرف اول را میزند پس اگر قصد خرید بالابر دست دوم دارید باید به این مورد توجه کنید که آیا بالابر خانگی دست دومی که قصد خرید آن را دارید همچنان کارایی دارد؟ آیا میتوان چندین سال از آن استفاده کرد؟ تاریخ تولید و شرکت سازنده ی آن نیز بسیار مهم است. یکی از ویژگی های بالابر های خانگی این است که طول عمر بالایی دارند و به سرعت مستهلک نمی شوند پس میتوان روی نمونه دست دوم آن ها نیز حساب کرد. در صورتی که با بررسی این فاکتورها متوجه شدید بالابر خانگی دست دوم از سلامت و امنیت لازم برخوردار است و همچنان کیفیت خود را حفظ کرده است میتوانید با قیمت کمتری نسبت به بالابر خانگی نو آن را خریداری کنید. به شما توصیه میکنیم برای خرید هر نوع تجهیزات دست دوم مثل بالابر ابتدا به صورت حضوری از آن بازدید کنید تا از خرابی های احتمالی آن اطلاع پیدا کنید و بتوانید از میزان سسلامت و کیفیت آن مطمئن شوید.

ساخت بالابر خانگی

ساخت بالابر خانگی به گونه ای انجام میشود که حداقل فضا برای یک ویلچر را داشته باشند. ممکن است تصور کنید این نوع بالابرها به خاطر ابعاد کوچکشان توانایی چندانی ندارند و یا اینکه از کیفیت لازم برخوردار نیستند اما این گونه نیست این نوع بالابرها که دارای انواع مختلفی هستند ایمن، کاربردی و بسیار با کیفیت هستند.

بالابر خانگی در منازلی که پله های زیاد و با شیب تند دارد مورد استفاده قرار میگیرد و یا در خانه هایی که امکان نصب آسانسورهای معمولی به دلیل محدودیت فضا در آن ها وجود ندارد میتوان از این نوع بالابر استفاده کرد.

افراد مسن که نیاز به اصلاح تحرک خود دارند به وجود چنین بالابر هایی احتیاج دارند.

از ویژگی های بالابر خانگی این است که برخلاف سایر بالابرها بسیار کم مصرف هستند به طوری که حتی از نیروی الکتریکی برای پایین آمدن استفاده نمی کند و آسیب کمتری به محیط زیست وارد میکنند. با وجود چنین تجهیزاتی زندگی آسان تر شده و افراد مسن و یا دارای معلولیت به آسایش میرسند.

قیمت بالابر خانگی-pishrobalabar.com


برای خواندن مطالب در مورد قیمت بالابر ساختمانی میتوانید:

عوامل تاثیرگذار روی قیمت بالابر خانگی

اینکه قیمت بالابر خانگی چه مقدار است بسته به عوامل و موارد گوناگون با یکدیگر متفاوت می باشد. شما باید به خوبی هر یک از این موارد را بیان کنید تا بتوانید بهترین نمونه آنها را خریداری کنید. برخی از عواملی که اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. نوع بالابر :

یکی از مهمترین و اصلی ترین مواردی که روی قیمت بالابر خانگی نقش مهمی ایفا می کند و شما باید از آن اطلاع داشته باشید نوع بالابری است که نصب می کند. دقت داشته باشید که برخی از آنها دارای کابین هستند و برخی از دیگر نمونه های آنها کابین ندارند. بدون شک آن دسته از انواع بالابرهایی که دارای کابین می باشند هزینه بالاتری برای خریداری دارند. شما باید به خوبی هر یک از آنها را که نیاز دارید خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید. به طور کلی مدل آنها هر چه که ویژگی های بیشتری داشته باشد بدون شک هزینه خریداری بالاتری هم دارد و شما باید به خوبی از این مسئله اطلاع داشته باشید. برخی از انواع این بالابرها با استفاده از کابین های پوشیده شده طراحی شده اند که آنها هزینه خریداری بیشتری دارند.

 1. محل نصب بالابر :

محل نصب کردن کردن بالابر از دیگر مواردی است که روی قیمت بالابر خانگی تاثیر دارد. جنس این نمونه از آسانسورها یا از شیشه و یا از استیل می باشد. هر یک از آنها برای یک مکان خاصی مورد استفاده قرار می گیرد و شما باید به خوبی یکی از آنها را که با مکان شما مطابقت بیشتری دارد را انتخاب و خریداری کنید. مزیت های بسیار زیادی که این نمونه از بالابرها دارند موجب شده است که بسیاری از افراد بخواهند در ساختمان و منزل خود آنها را مورد استفاده قرار دهند. اینکه شما چه محلی را برای نصب آنها در نظر دارید اهمیت بسیار زیادی دارد و روی قیمت نهایی آن جهت خرید تاثیر می گذارد. شما هر یک از مکان ها را که برای نصب این نمونه از بالابرها انتخاب کرده باشید را می توانید به کارشناسان معرفی کنید تا قیمت را به شما اعلام نمایند.

قیمت بالابر خانگی-pishrobalabar.com
 1. هزینه نصب بالابر :

هزینه ای که جهت نصب بالابر باید پرداخت کنید از دیگر مواردی است که روی قیمت بالابر خانگی تاثیر دارد. در واقع شما باید بدانید با استفاده از این آسانسورها در مصرف برق تا حد زیادی صرفه جویی خواهید کرد. بنابراین باید به خوبی این مسئله را در نظر داشته باشید و یکی از انواع آنها را که هزینه نصب کمتری دارد را خریداری کنید. برخی از آنها سیستم هیدرولیکی دارند و برخی از آنها هم دارای سیستم کششی هستند. شما باید بدانید این سیستم دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و روی قیمت بالابر خانگی تاثیر می گذارد. هزینه ای که شما برای نصب کردن بالابر های خانگی پرداخت می کنید بسته به نوع بالابر متفاوت می باشد و شما باید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید.

 1. دستمزد نصب بالابر به وسیله نصاب :

شما بدون شک خودتان نمی توانید بالابر خانگی را نصب کنید. به همین دلیل بهتر است از افرادی که در این زمینه تخصص دارند درخواست نمایید تا بالابر شما را نصب کنند. هزینه ای که نصاب برای نصب بالابر از شما دریافت می کند از دیگر عوامل مهمی به شمار می رود که روی قیمت بالابر خانگی تاثیر می گذارد. در واقع شما باید بدانید که این نمونه از بالابرها با استفاده از فنون و روش های خاصی نصب می شود و بهتر است به خوبی این موارد را شما در نظر داشته باشید. برخی از افراد برای اینکه هزینه ای را به نصاب ارائه ندهند خودشان اقدام به نصب بالابرها می نمایند که این اقدام اصلا درست نیست و شما نباید آن را انجام دهید.

 1. کیفیت بالابر :

کیفیت و متریال هایی که برای تولید بالابر خانگی مورد استفاده قرار گرفته است از دیگر مواردی می باشد که روی قیمت بالابر خانگی تاثیر دارد. شما باید به خوبی کیفیت بالابر را زمان خریداری مورد بررسی قرار دهید. دقت داشته باشید که باید با کیفیت ترین و بهترین نمونه این بالابرها را خریداری کنید. زمانی که از قطعات بی کیفیت روی بالابر نصب شود امکان دارد که به زودی بالابر کارایی خود را از دست بدهد. بر همین اساس شما باید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید و به آن توجه کنید. برخی از بالابرهایی که کیفیت دارند بدون شک از قیمت بیشتری برخوردار هستند، در واقع قطعاتی که برند معتبری دارند و روی این بالابرها نصب می شوند قیمت خریدشان بالاتر است و به همین دلیل زمانی که روی بالابر نصب می شوند هزینه خریداری آن را بالاتر می برند، ولی ارزش خرید آنها بسیار زیاد است.

قیمت بالابر خانگی
pishrobalabar

ویژگی های بالابر خانگی

بالابرهای خانگی دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که موجب شده از آن ها به جای آسانسور استفاده کنند. از مهم ترین ویژگی های بالابرهای خانگی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • امکان کارکرد با برق تک فاز و سه فاز
 • امکان کارکرد با برق ups
 • پاوریونیت های ایتالیایی
 • سیستم ضد سقوط پاراشوت
 • بدون نیاز به حفر چاهک
 • قابلیت کنترل و فرمان پذیری از روی کابین
 • برخورداری از سیستم امنیتی تشخیص مانع در زیر کابین


برای خواندن مطالب در مورد بالابر بیمار میتوانید:

مزایای بالابر خانگی

بالابرهای خانگی دارای مزایای مختلفی هستند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • نصب سریع و آسان
 • نصب و سرویس نگهداری خیلی مقرون به صرفه و کم هزینه
 • قابل استفاده با برق تک فاز
 • بی نیاز به چاهک
 • کاربردی آسان و قابل اعتماد
 • بی نیاز به عملیات ساختمانی
 • بدون نیاز به آهن کشی جداگانه
 • صدای کم
 • امنیت بالا
 • ظرفیت بالابری دلخواه
 • صرفه جویی در مصرف برق
Untitled 3

سوالات متداول قیمت بالابر خانگی

۱محل نصب بالابر کجاست؟
اینکه شما چه محلی را برای نصب آنها در نظر دارید اهمیت بسیار زیادی دارد و روی قیمت نهایی آن جهت خرید تاثیر می گذارد. شما هر یک از مکان ها را که برای نصب این نمونه از بالابرها انتخاب کرده باشید را می توانید به کارشناسان معرفی کنید تا قیمت را به شما اعلام نمایند.
۲نوع بالابر چه تاثیری روی قیمت بالابر خانگی دارد؟
دقت داشته باشید که برخی از آنها دارای کابین هستند و برخی از دیگر نمونه های آنها کابین ندارند. بدون شک آن دسته از انواع بالابرهایی که دارای کابین می باشند هزینه بالاتری برای خریداری دارند. شما باید به خوبی هر یک از آنها را که نیاز دارید خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید. به طور کلی مدل آنها هر چه که ویژگی های بیشتری داشته باشد بدون شک هزینه خریداری بالاتری هم دارد و شما باید به خوبی از این مسئله اطلاع داشته باشید. برخی از انواع این بالابرها با استفاده از کابین های پوشیده شده طراحی شده اند که آنها هزینه خریداری بیشتری دارند.
۳هزینه نصب بالابر چقدر است؟
هزینه ای که جهت نصب بالابر باید پرداخت کنید از دیگر مواردی است که روی قیمت بالابر خانگی تاثیر دارد. در واقع شما باید بدانید با استفاده از این آسانسورها در مصرف برق تا حد زیادی صرفه جویی خواهید کرد. بنابراین باید به خوبی این مسئله را در نظر داشته باشید و یکی از انواع آنها را که هزینه نصب کمتری دارد را خریداری کنید. برخی از آنها سیستم هیدرولیکی دارند و برخی از آنها هم دارای سیستم کششی هستند. شما باید بدانید این سیستم دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و روی قیمت بالابر تاثیر می گذارد. هزینه ای که شما برای نصب کردن بالابر های خانگی پرداخت می کنید بسته به نوع بالابر متفاوت می باشد و شما باید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.